Specifications
| Brand | Pulsar |
|---|---|
| Model | Titanium Y621-8020 |
| Movement | 17 jewels |
| Case Material | Titanium |
| Strap Material | Titanium |
| Case Diameter | 41mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Dial Type | Dark grey honeycomb textured dial |
| Packaging | Comes with After Market box |
Original price was: ₨15,800.00.₨12,999.00Current price is: ₨12,999.00.
1 in stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | Pulsar |
|---|---|
| Model | Titanium Y621-8020 |
| Movement | 17 jewels |
| Case Material | Titanium |
| Strap Material | Titanium |
| Case Diameter | 41mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Dial Type | Dark grey honeycomb textured dial |
| Packaging | Comes with After Market box |