Specifications
| Brand | Dolce&Gabbana |
|---|---|
| Model | DW0192 |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance | 50 m (5 ATM) |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Dial Type | Analog |
| Case Diameter | 42 mm |
Original price was: ₨58,000.00.₨13,499.00Current price is: ₨13,499.00.
1 in stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | Dolce&Gabbana |
|---|---|
| Model | DW0192 |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance | 50 m (5 ATM) |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Dial Type | Analog |
| Case Diameter | 42 mm |