Specifications
| Brand | CILOA |
|---|---|
| Model | Titan |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Premium Rubber/Silicone |
| Warranty | 365 Days Movement |
| Glass | Mineral Crystal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Display Type | Time, and Date |
| Case Thickness | 13mm |
Original price was: ₨12,000.00.₨7,499.00Current price is: ₨7,499.00.
Out of stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | CILOA |
|---|---|
| Model | Titan |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Premium Rubber/Silicone |
| Warranty | 365 Days Movement |
| Glass | Mineral Crystal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Display Type | Time, and Date |
| Case Thickness | 13mm |