Specifications
| Brand | Armani Exchange |
|---|---|
| Model | AX1357 |
| Movement | Japanese Quartz Movement |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 49mm |
| Case Thickness | 12.8mm |
| Packaging | Comes with Armani official box and packaging |
Original price was: ₨22,800.00.₨14,900.00Current price is: ₨14,900.00.
1 in stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | Armani Exchange |
|---|---|
| Model | AX1357 |
| Movement | Japanese Quartz Movement |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 49mm |
| Case Thickness | 12.8mm |
| Packaging | Comes with Armani official box and packaging |