Specifications
| Brand | Seiko 5 |
|---|---|
| Model | 3N1577 |
| Movement | Japanese Automatic |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Dial Colour | Black |
| Packaging | Comes with After Market box |
₨22,500.00
Out of stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | Seiko 5 |
|---|---|
| Model | 3N1577 |
| Movement | Japanese Automatic |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Dial Colour | Black |
| Packaging | Comes with After Market box |