Specifications
| Brand | Seiko |
|---|---|
| Model | SSK033 |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Packaging | Official Brand Box and Packaging |
| Dial Size | 42.5mm |
| Case Thickness | 13.6mm |
| Lug to Lug | 48mm |
Original price was: ₨130,000.00.₨115,000.00Current price is: ₨115,000.00.
1 in stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | Seiko |
|---|---|
| Model | SSK033 |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Packaging | Official Brand Box and Packaging |
| Dial Size | 42.5mm |
| Case Thickness | 13.6mm |
| Lug to Lug | 48mm |