Specifications
| Brand | Seiko |
|---|---|
| Model | 7S26A (1998) |
| Movement | 7S26B |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Dial Colour | Golden Sunray |
| Packaging | Comes with After Market box |
Original price was: ₨15,500.00.₨12,999.00Current price is: ₨12,999.00.
Out of stock
All products sold on originalwatchespakistan.com are 100% authentic, guaranteed.
7 Days easy return or exchange in case of fault or technical issue.View Our Returns Policy
Call our Original Watches Pakistan customer service team at +923096714303 Email Chat
| Brand | Seiko |
|---|---|
| Model | 7S26A (1998) |
| Movement | 7S26B |
| Case Material | Stainless Steel |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 12mm |
| Dial Colour | Golden Sunray |
| Packaging | Comes with After Market box |